14.04.2016

Regionální mistrovství Západních Čech 2016

Další ročník Regionálního mistrovství Západních Čech byl dohrán.

 

Dne 14.4.2016 se na herně  Třemošná sešlo 19 hráčů bojovat o mistrovské tituly regionu Západní Čechy.  Celkem se hráči rozdělili do 4 kategorií. V minulém týdnu se na dráze představili 3 hráči v předehrávce. Nejvyšší nához regionální ligy zahrál Rosťa Brzica výkonem 268 bodů a celkovým součtem 1 260 bodů vyhrál Mistrovství regionu Západní Čechy.

         Kategorie muži:

  1. 1. místo: Rostislav Brzica, 2. místo: Miroslav Šibil, 3. místo: Miroslav Verbič

  2. Kategorie ženy:

    Do turnaje se nepřihlásila žádná žena

    Výkonnostní kategorie ženy a muži 190:

  3. 1.místo: Markéta Vojtěchová

  4. 1. místo: Michal Šilhavý, 2. místo: Ladislav Vokroj, 3. místo: Vojtěch Bednář

    Výkonnostní kategorie ženy a muži 165:

  5. 1. místo: Marta Černá

  6. 1. místo: Jaroslav Bárta, 2. místo: Jan Míka, 3. místo: Marek Zýka

    Výkonnostní kategorie senioři:

  7. 1. místo: Dana Soukupová

  8. 1. místo: Stanislav Nejezchleba, 2. místo: Zdeněk Havlíček st., 3. místo: Pavel Zahálka

     

    Výsledky jednotlivých hráčů jsou uvedeny v přiloženém souboru.

    Chtěl bych poděkovat všem hráčům za perfektní přístup ke hře a super atmosféru během obou hracích dní.

  9.  

    Láďa Vokroj
Výsledková listina soutěží České bowlingové asociace
  Mistrovství regionu Západní Čechy       LogoBS
 
   
  Třemošná                  
  14.4.2016                  
                     
                     
  jméno oddíl 1.hra 2.hra 3.hra 4.hra 5.hra 6.hra celkem průměr
1. Brzica Rostislav Kategorie: muži M 268 174 204 142 213 259 1 260 210,00
2. Šilhavý Michal Kategorie: muži S 198 179 178 214 201 225 1 195 199,17
3. Bárta Jaroslav Kategorie: muži A 170 229 158 193 212 191 1 153 192,17
4. Šibil Miroslav Kategorie: muži M 193 179 202 176 212 190 1 152 192,00
5. Vokroj Ladislav Kategorie: muži S 143 192 227 188 195 180 1 125 187,50
6. Míka Jan Kategorie: muži A 169 198 165 172 182 206 1 092 182,00
7. Zýka Marek Kategorie: muži A 180 189 201 181 162 172 1 085 180,83
8. Verbič Miroslav Kategorie: muži M 203 191 175 161 165 180 1 075 179,17
9. Nejezchleba Stanislav Kategorie: muži senior 199 158 191 192 177 157 1 074 179,00
10. Havlíček Zdeněk st. Kategorie: muži senior 203 192 165 154 144 188 1 046 174,33
11. Soukup Libor Kategorie: muži M 170 162 183 155 174 165 1 009 168,17
12. Zahálka Pavel Kategorie: muži senioři 177 166 155 177 132 201 1 008 168,00
13. Bednář Vojtěch Kategorie: muži S 194 166 118 180 191 154 1 003 167,17
14. Černá Marta Kategorie: ženy A 184 138 127 157 167 220 993 165,50
15. Otec Lubomír Kategorie: muži S 168 168 181 149 149 126 941 156,83
16. Černý Pavel Kategorie: muži S 148 173 170 158 155 133 937 156,17
17. Vojtěchová Markéta Kategorie: ženy S 168 140 128 162 193 142 933 155,50
18. Voral Luboš Kategorie: muži A 140 144 174 146 153 141 898 149,67
19. Soukupová Dana Kategorie: žena -senioři 143 146 163 139 114 183 888 148,00
20. Štumbauer Pavel Kategorie: muži A 127 163 147 132 129 144 842 140,33
21. Míka Miroslav Kategorie: muži A 123 143 105 165 116 158 810 135,00
22. Bosman Oldřich Kategorie: muži A 146 135 103 101 126 92 703 117,17
                     

[ zpět ]

sleva